Post navigation

Prev: (09/15/18) | Next: (09/15/18)

CHS Pics | This week in Capitol Hill pictures

The CHS Flickr Pool contains more than 36,000 photographs — most of Capitol Hill images, many glorious, some technically amazing. The pool is a mix of contributions from Capitol Hill — and nearby — shutterbugs. Interested in being part of it? If we like your photo and it helps us tell the story, we may feature it on CHS so please include your name and/or a link to your website so we can properly credit you. Interested in working as a paid CHS contributor for scheduled assignments? Drop us a line.

We also keep our eyes on the #capitolhillseattle Instagram tag —- you should, too! Below are this week’s best Capitol Hill shots. Thanks for sharing!

View this post on Instagram

“The earth laughs in flowers…” 🌼❤️ “Місто дощів”, “Смарагдове місто” — усім відомі регалії Сіетла, втім, його офіційний статус ще з 40-х років минулого століття це — “City of Flowers”. Маю сказати, що містяни цей статус всіляко підтримують — і у приватних садках, і в громадських парках. 💐💐💐 Квітковий символ Сіетла — жоржина, тож, не дивно, що тут є і власний жоржиновий сад із понад сотнею різновидів осінньої квітки. Він зачаївся у старому парку, без будь-якої огорожі чи паркану, а опікуються ним добровольці-квіткарі з Puget Sound Dahlia Association. Тридцять років тому вони отримали дозвіл від міста на посадку квітів у Парку Волонтерів (символічно, еге ж?), і з того часу плекають цю красу на самому лише ентузіазмі. На щастя, місцева публіка дуже делікатна, і не псує квітник надмірним втручанням, хіба що багато фотографує, але як тут втриматися? 😍📸 Особисто я обожнюю жоржини — за їхню пишність, розмаїтість форм і барв, за відчайдушну романтику цвітіння на межі літа й осені, і навіть за чудесну назву (особливо, нашу версію)! 🧡💛❤️ А ви знаєте, що у 19-му столітті, поруч із тюльпановою, Європа пережила жоржинову лихоманку? А що дикий різновид жоржини акокотлі у Південній Америці сягав шести метрів у висоту і його стебла слугували ацтекам за водогін, а бульби готувалися як картопля? Хтозна, як склалася б доля квітки, якби селекціонери угледіли в ній не лише естетичний потенціал… 🤔🍟 • • • #dahlia #dahliagarden #seattle #volunteerpark #cityofflowers #washingtonstate #pugetsounddahliaassociation #secretgarden #fallflowers #botanic #northwestisbest #seattlepulse #cityofseattle #capitolhillseattle #americathebeautiful #жоржини #таємнийсад #сіетл #дощовінотатки #жоржиновийсад #квітник #сша #штатвашингтон

A post shared by Oleksandra Orlova (@sasha_and_escher) on

The Alley, circa 1970s

Subscribe and support CHS Contributors -- $1/$5/$10 per month

Comments are closed.